זיו פוקס ושות', עורכי דין ונוטריון מעניק שירותים משפטיים מזה כ- 40 שנים בתחום המשפט האזרחי, הפרטי והעסקי, ובין היתר, בעל ניסיון מקצועי רב בתחום המקרקעין, על כל רבדיו.

השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו הינו מקצועי, יסודי ומסור. משרדנו מתאפיין בחשיבה יצירתית, בעבודת צוות, בנחישות ובחתירה למצוינות. אנו מאמינים במתן שירות אישי, "בגובה העיניים", תוך מתן מענה רציף ושוטף ללקוחותינו.

למשרדנו ניסיון מוצלח בליווי משפטי של עסקאות שונות ומגוונות במקרקעין, לרבות עסקאות קומבינציה מורכבות ורחבות היקף, פרויקטים ומיזמים של תמ"א 38 בחיפה, לסוגיהם.

לפרויקט מסוג תמ"א 38 בחיפה ובכלל, היבטים משפטיים רבים, בתחומים שונים, וביניהם דיני קניין, דיני חוזים, דיני מסים, דיני תכנון ובניה ועוד. כשמו כן הוא, "פרויקט", וקבלת ליווי משפטי לו חיוני ומומלץ. עורך דין המעניק שירותים לפרוייקט תמ"א 38 חייב להיות בעל ניסיון ובקיא במורכבות הפרוייקט על כל היביטיו והשלבים לו. בזכות ניסיוננו הרב בתחום המקרקעין, בעסקאות ובפרוייקטים בעלי אופי מגוון, אנו אמונים על הגנה על זכויות לקוחותינו וקידום האינטרסים המלאים שלהם, יש לנו יכולת לזהות מוקדם תמרורי אזהרה ובעיות אפשריות בדרך, ולהתמודד באופן יעיל, מקצועי ומתאים בכל סוגייה הקשורה בפרוייקט.

שירותי עורך דין תמ"א 38 חיפה, המוצע על ידינו לבעלי דירות, נועד להגן על זכויות הקניין שלכם בדירותיכם, לייצג אתכם נאמנה ולדאוג לאינטרסים שלכם מול הגורמים השונים במסגרת הפרויקט, לרבות ההתקשרות עם היזם – קבלן, משלב המשא ומתן עמו, דרך עריכת הסכם המכיל התחייבויות מהותיות וקבלת בטוחות מתאימות מצדו כלפיכם, וליווי עד לגמר ביצוע הפרויקט על ידו, ואכיפת כל התחייבויותיו.

כל אחד מבעלי הדירות בבניין יהיה לקוח של משרדנו בפני עצמו, ויזכה לייצוג נאמן ומסור. כל אחד מכם יקבל עדכונים שוטפים על התקדמות הטיפול בזמן אמת, בשקיפות מלאה, ונעמוד לרשותכם בכל שאלה ו/או בקשה של מי מכם, בכל עת.

שירות עורך דין תמ"א 38 בחיפה, המוצע על ידינו ליזמים/קבלנים, הוא ליווי מלא של הפרוייקט, לרבות מול ועדות התכנון והבנייה, רשויות המס, בעלי הדירות ורוכשי הדירות החדשות בפרוייקט וכיו"ב.

משרדנו ילווה אתכם במקצועיות ובאחריות המתחייבת לפתרון כל הבעיות והתגברות על המכשולים והמהמורות שבדרך, עד להשלמת פרוייקט התמ"א 38.

לפרטים נוספים ותאום פגישה

במידה שהינכם מעוניינים בשירותי עורך דין תמ"א 38, נשמח לעמוד לשירותכם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מס': 04-8674776. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, וישמח לתאם עמכם פגישת היכרות במשרדנו או בבית אחד הדיירים, לפי בחירתכם.